Chcąc oferować Państwu usługi na najwyższym poziomie, nie możemy zapomnieć o odpowiednim zapleczu technologicznym. Mamy dostęp do 3 nowoczesnych, wyposażonych w zaawansowane maszyny centrów druku, znajdujących się nie tylko na terenie naszego kraju, lecz także w Niemczech. Pragniemy przybliżyć Państwu naszą pracę oraz możliwości, jakimi dysponujemy.

Ryobi 924 A1

Jest to maszyna japońskiego producenta RYOBI, której używamy do druku offsetowego w formacie A1. Zastosowanych w niej zostało wiele nowoczesnych rozwiązań, jakie umożliwiają zachowanie maksymalnej jakości oraz jednocześnie przyspieszenie całego procesu. Wydrukowanych na niej zostaje 16 tysięcy arkuszy na godzinę, po czym mogą być one bezpośrednio przekazane do obróbki introligatorskiej.

KOMORI Lithrone S29 HC

Maszyna ta jest przeznaczona do druku offsetowego w formacie B2. W niej także można odnaleźć wiele technicznych udogodnień, które znacznie usprawniają druk – 4 zespoły farbowe, czy system suszenia nożem powietrznym i podczerwienią. Dzięki temu możliwe jest dokładne zaprogramowanie wielu prac, bez konieczności późniejszej ingerencji w ich tok. Sprzęt ten jest przydatny szczególnie przy druku na kartonach, a przecież właśnie one są podstawą wielu produktów z naszej oferty.

KBA GENIUS 52UV

Tej maszyny używamy z kolei, gdy Państwa zamówienie wymaga drukowania na tworzywach sztucznych, takich jak: PP, PVC, PET, PS i ABS. Ponadto doskonale spełnia swoją funkcję w produkcji etykiet i opakowań papierowych oraz kartonowych. Użyte w niej przez producenta rozwiązania technologiczne, pozwalają na zadruk drugiej strony arkusza oraz wszelkie prace introligatorskie i wykończeniowe od razu po ukończeniu drukowania przez maszynę. Cechuje ją także duża powtarzalność wydruków.

HP Indigo 5600

Ten sprzęt służy nam do wydruku prac przygotowanych cyfrowo. Jest on bezkonkurencyjny w swojej kategorii, doceniany przez wielu specjalistów z branży. Wydruki są niemal nie do odróżnienia od offsetowych. Ze względu na ich jakość z HP Indigo 5600 korzysta się powszechnie na całym świecie.

ATMACE 710/G

Technologie w niej zastosowane są podstawą sitodruku. Cechuje ją doskonała jakość oraz precyzja. Zarówno użyte przy jej produkcji materiały, jak i rozwiązania techniczne, pozwalają osiągnąć maksymalną jakość wydruków.

POLAR-MOHR 92X, POLAR-MOHR 115N

Są to w pełni skomputeryzowane, precyzyjne gilotyny. Wszystkie prace na nich można sterować oraz kontrolować przy pomocy komputera. Eliminuje to wszelkie potencjalne błędy, jakie występują przy innym zorganizowaniu procesu prac. Noże, jakie używane są do cięcia, wykonane zostały ze stali szybkotnącej HSS oraz są na bieżąco ostrzone, co zwiększa jakość i efektywność cięcia.

Agregaty zbierające Horizon VAC-600 AL, VAC-600 ML

Pozwalają one na zbieranie arkuszy w zestawy. Oprócz zalet w ich działaniu, istotnym plusem konstrukcyjnym jest także duża kompaktowość, dzięki czemu nie wymagają posiadania dużej ilości miejsca w pomieszczeniu.

MIMAKI UJF 3042

Karty plastikowe z reguły są produktem, który się personalizuje. Właśnie do tego służy nam maszyna Mimaki. Ploter ten to całkowicie innowacyjna maszyna. Czymś zupełnie nowym, niestosowanym wcześniej, jest w nim ruchomy stół, który pozwala na druk na powierzchniach o zróżnicowanej grubości. Ponadto konstrukcja tego sprzętu pozwala na personalizację innych gadżetów, które równie chętnie Państwo wybierają – np. długopisów.

Linia zbierająco szyjąca HORIZON

To niezwykle innowacyjne narzędzie introligatorskie do kompletowania arkuszy i tworzenia oprawy zeszytowej. Jej praca możliwa jest dzięki kilku, równie nowoczesnym agregatom.

Tunel EPS SYSTEM ST 1000

Jest to tunel suszący, który współpracuje z opisywaną powyżej maszyną ATMACE 710/G. Przy jego pomocy możliwe jest wysuszenie lakierów i farb UV. Tym, co wyróżnia go spośród innych maszyn, używanych na rynku, jest zastosowanie elektronicznego zasilacza o stałym poziomie napięcia. To technologia bardzo wydajna oraz innowacyjna.

HUAWEI HW-115 wykrawarka przelotowa

Te maszyny do wykrawania przelotowego są istną nowością na rynku. Za nową technologią idzie także wydajność i funkcjonalność. Stosujemy je przede wszystkim do wycinania wszelkich kart plastikowych, takich jak np. bizneskarty.

Agregat szyjąco-falcujący SPF 200AL

Po zebraniu arkuszy, przekazuje się je bezpośrednio na to urządzenie, które szyje je drutem. Różni się od standardowych maszyn, ponieważ oprócz szycia płasko, szyje też na sztych, broszurowo, a także posiada szereg innych możliwości. Pomimo tego, jest łatwa w użyciu dzięki panelowi LCD.

Stacker ST-40

Jego z kolei używamy do zbierania arkuszy w stos. Równie przydatne narzędzie w realizacji Państwa zamówień.

Agregat obcinania frontowego FC 200AL

Gdy broszura jest już zszyta i sfalcowana, trafia właśnie tutaj, gdzie obcina się ją frontowo.

KERMA

Jest to sztynctangiel do formatu A1+ - urządzenie solidne i masywne, co zwiększa jego wydajność. Ponadto wykrojniki, jakie stosujemy, wykonuje się przy pomocy technologii laserowych.